Brygadzista produkcji

2.11.2016

Zadania:

  • koordynacja pracy dużych grup pracowników produkcji roślinnej,
  • codzienny rozdział prac pomiędzy członków zespołu,
  • kontrola terminowości i jakości wykonania zadań
  • nadzór nad dyscypliną na stanowiskach pracy

Wymagania:

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej
  • umiejętności organizacyjne
  • zdolność do efektywnego rozdziału prac na podległych pracowników
  • nastawienie na wysoką jakość pracy
  • odpowiedzialność za wymogi jakościowe produktów gotowych
  • dyspozycyjność do pracy
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań o dużych możliwościach rozwoju w ciekawym zakładzie
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do charakteru pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość mieszkania

Jeśli spełniacie Państwo ww. wymagania  i jesteście zainteresowani naszą ofertą prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV oraz listu motywacyjnego:

ewa@polandplants.pl

tel. 662 026 775